+420 246 086 486
Contact us: +48 74 858 69 48 lub +48 600 923 455 | office@ntrade.com.pl

MIMI - kosmetiky dla dzieci

CutisHelp mimi to gama preparatów przeznaczonych do specjalnej pielęgnacji wrażliwej skóry noworodków i dzieci od pierwszych dni życia. Gama produktów powstała w wyniku badań prowadzonych przez lekarzy i farmaceutów na rzecz marki CutisHelp. Wyjątkowy skład wszystkich produktów spełnia wysokie wymagania skóry noworodków i dzieci oraz pomaga jej dostosować się do warunków otoczenia.

Zawiera chroniony patentem ewropejskim nr EP1706127, ekstrahowany olej konopny w kontrolowanej postaci farmakopealnej zgodnej z dyrektywą 98/34/WE.
Olej konopny, uzyskiwany z nasion konopi siewnych, jest znany z wyjątkowego działania na skórę i polecany szczególnie do pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi takimi jak EGZEMA, ŁUSZCZYCA, TRĄDZIK czy ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY. Ze względu na bogatą i zrównoważoną zawartość NIENASYCONYCH KWASÓW TŁUSZCZOWYCH (z grup omega 3, 6 i 9), fitosteroli, fosfolipidów, witamin i minerałów, olej ten jest ceniony przede wszystkim za właściwości odżywcze, nawilżające, zmiękczające i wygładzające. Zawarte w nim tokoferol i terpenal wykazują działanie przeciwzapalne, regenerujące oraz działają antyseptycznie.

CutisHelp mimi EGZEMA krem konopny 75 ml

CutisHelp mimi E krem konopny

CutisHelp mimi OPRUDIK krem konopny 50 ml

CutisHelp mimi NA ODPARZENIA do pielęgnacji skóry pod pieluszkę

CutisHelp mimi konopny BALSAM do ciała

CutisHelp mimi konopny BALSAM do ciała

CutisHelp mimi konopna EULSJA do mycia

CutisHelp mimi EMULSJA konopna do mycia